SanDisk MD1665-D128-J
MD1665-D128-J picture photo
Mfg. Part Number
MD1665-D128-J
Manufacturer
Product Category
Memory - Modules
Brief Description
UDOC FLASH DISK 128MB
Datasheet Download
MD1665-D128-J.pdf
Availability of MD1665-D128-J
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MD1665-D128-J Order Process
Ship out your order
Specifications of MD1665-D128-J
Internal Part NumberEIS-MD1665-D128-J
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Category Memory Cards, Modules
FamilyMemory - Modules
Series-
Memory TypeFLASH - NAND
Memory Size128MB
Speed-
Package / CaseModule
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MD1665-D128-J
Related LinksMD1665, MD1665-D128-J Datasheet, SanDisk Distributor
MD1665-D128-J Details Description
Related parts for MD1665-D128-J
RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 2% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 41.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 8A TO263AB datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 0.01% 0.6W 2512 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 5A TO263 datasheet.pdf
500 TB PLU PLU DOWN/SIDE datasheet.pdf
OSC TCXO 12.8MHZ CLPD SNWV SMD datasheet.pdf