ITT Cannon, LLC MDM-21SH028P
MDM-21SH028P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21SH028P
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 21 F 12" YEL JACKP
Datasheet Download
MDM-21SH028P.pdf
Availability of MDM-21SH028P
QUANTITY
MDM-21SH028P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21SH028P
Internal Part NumberEIS-MDM-21SH028P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21SH028P
Related LinksMDM-21, MDM-21SH028P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21SH028P Details Description
Related parts for MDM-21SH028P
RES SMD 15.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
IGBT 600V 28A 125W TO247 datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf