ITT Cannon, LLC MDM-25PH027K-A174
MDM-25PH027K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PH027K-A174
Brief Description
MICRO 25C P 3" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25PH027K-A174.pdf
Availability of MDM-25PH027K-A174
QUANTITY
MDM-25PH027K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PH027K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25PH027K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PH027K-A174
Related LinksMDM-25PH, MDM-25PH027K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PH027K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25PH027K-A174
CONN HEADER 68POS STR SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 104VC P600 datasheet.pdf
CONN SOCKET 4POLE datasheet.pdf
RES 250 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf