TDK Corporation MEA1608LE100TA0G
MEA1608LE100TA0G picture photo
Mfg. Part Number
MEA1608LE100TA0G
Brief Description
FILTER LC ARRAY SMD
Datasheet Download
MEA1608LE100TA0G.pdf
Availability of MEA1608LE100TA0G
QUANTITY
MEA1608LE100TA0G Order Process
Ship out your order
Specifications of MEA1608LE100TA0G
Internal Part NumberEIS-MEA1608LE100TA0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MEA1608LE100TA0G
Related LinksMEA1608L, MEA1608LE100TA0G Datasheet, TDK Corporation Distributor
MEA1608LE100TA0G Details Description
Related parts for MEA1608LE100TA0G
CONN HEADR BRKWAY .100 29POS STR datasheet.pdf
ADM20T/AE20M/X datasheet.pdf
IC RESET CMOS 4.8V 200MS 5SSOP datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
EMI FILTER 250VAC 16A SCREW TERM datasheet.pdf
RES 100K OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 5% 1W 1218 datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 3000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 5.6NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf