Vishay/BCcomponents MKP383222063JCI2B0
MKP383222063JCI2B0 picture photo
Mfg. Part Number
MKP383222063JCI2B0
Brief Description
CAP FILM 630VDC 0.0022UF RADIAL
Datasheet Download
MKP383222063JCI2B0.pdf
Availability of MKP383222063JCI2B0
QUANTITY
MKP383222063JCI2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of MKP383222063JCI2B0
Internal Part NumberEIS-MKP383222063JCI2B0
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance2200pF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MKP383222063JCI2B0
Related LinksMKP383222, MKP383222063JCI2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MKP383222063JCI2B0 Details Description
Related parts for MKP383222063JCI2B0
FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD datasheet.pdf
IC LATCH HALL EFFECT 3SIP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 01POS STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
RJI 22/7 2XIP20MULTIPCRANCROSP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
ARD COAX 13GHZ FAILSAFE/LATCH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 48V 48W datasheet.pdf