TDK Corporation MMZ0603D470ET000
MMZ0603D470ET000 picture photo
Mfg. Part Number
MMZ0603D470ET000
Brief Description
FERRITE CHIP BEAD SMD
Datasheet Download
MMZ0603D470ET000.pdf
Availability of MMZ0603D470ET000
QUANTITY
MMZ0603D470ET000 Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ0603D470ET000
Internal Part NumberEIS-MMZ0603D470ET000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Components
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency47 Ohm @ 100MHz
Current Rating200mA
DC Resistance (DCR)760 mOhm Max
Filter Type-
Package / Case0201 (0603 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.013" (0.33mm)
Size / Dimension0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ0603D470ET000
Related LinksMMZ0603D, MMZ0603D470ET000 Datasheet, TDK Corporation Distributor
MMZ0603D470ET000 Details Description
Related parts for MMZ0603D470ET000
DIODE GEN PURP 600V 85A DO203AB datasheet.pdf
BOARD TERM TURRET MINI 50POS datasheet.pdf
FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 10V U2J 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
Crystal 49.1520MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount HC-49S datasheet.pdf
CONN PLUG DIN 32POS VERT GOLD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 135MA 3.5 OHM TH datasheet.pdf