Omron Automation & Safety MS47WS-100
MS47WS-100 picture photo
Mfg. Part Number
MS47WS-100
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
MS47 WELD SHIELD 100MM
Datasheet Download
MS47WS-100.pdf
Availability of MS47WS-100
QUANTITY
MS47WS-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS47WS-100
Internal Part NumberEIS-MS47WS-100
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS47WS-100
Related LinksMS47W, MS47WS-100 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS47WS-100 Details Description
Related parts for MS47WS-100
DB37 BACKSHELL EMI 37POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 78 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
LED BLUE 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 125W datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517HBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS INLINE SKT datasheet.pdf