Omron Automation & Safety MS47WS-1200
MS47WS-1200 picture photo
Mfg. Part Number
MS47WS-1200
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
MS47 WELD SHIELD 1200MM
Datasheet Download
MS47WS-1200.pdf
Availability of MS47WS-1200
QUANTITY
MS47WS-1200 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS47WS-1200
Internal Part NumberEIS-MS47WS-1200
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS47WS-1200
Related LinksMS47W, MS47WS-1200 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS47WS-1200 Details Description
Related parts for MS47WS-1200
RES 91 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140PS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC D/A CONV LP 16-BIT 8SON datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 16V datasheet.pdf
CONN SOCKET P4S .4MM 10POS SMD datasheet.pdf
CONN RECPT 160POS 0.5MM DUAL SMT datasheet.pdf
PIN,EUROCARD,TYPE R/2 48 POS datasheet.pdf
MAXIGRIP FANSINK 29X29X19.5MM datasheet.pdf
TFT 3.7"LCD COLOR W/LED BCK LT datasheet.pdf
SHIELD TERMINATOR datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf