Omron Automation & Safety MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MS4800S-20-1240-10X-10R-RM2A
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 20W datasheet.pdf
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC datasheet.pdf
IC OP AMP 85MHZ R-R SC70-6 datasheet.pdf
IC CLOCK SYNTH SS 56-TSSOP datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIPGW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
IC DVI/HDMI SWITCH 100LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf