GeneSiC Semiconductor MSRTA200120(A)D
MSRTA200120(A)D picture photo
Mfg. Part Number
MSRTA200120(A)D
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 1200V 200A 3T0WER
Datasheet Download
MSRTA200120(A)D.pdf
Availability of MSRTA200120(A)D
QUANTITY
MSRTA200120(A)D Order Process
Ship out your order
Specifications of MSRTA200120(A)D
Internal Part NumberEIS-MSRTA200120(A)D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package18
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSRTA200120(A)D
Related LinksMSRTA20, MSRTA200120(A)D Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MSRTA200120(A)D Details Description
Related parts for MSRTA200120(A)D
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16DIP datasheet.pdf
IC CODEC SPKRPHONE 2CH 20-SOIC datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 7.5NS 68MBGA datasheet.pdf
IC FPGA 81 I/O 100VQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 1X1" 3S FIN datasheet.pdf
HEX KEY T-HANDLE 7/64" 5.75" datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.3UF RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 5% 1000VDC AXIA datasheet.pdf