Micron Technology MT18HTF25672PY-667A2
MT18HTF25672PY-667A2 picture photo
Mfg. Part Number
MT18HTF25672PY-667A2
Brief Description
MODULE DDR2 2GB 240-DIMM
Datasheet Download
MT18HTF25672PY-667A2.pdf
Availability of MT18HTF25672PY-667A2
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MT18HTF25672PY-667A2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MT18HTF25672PY-667A2
Internal Part NumberEIS-MT18HTF25672PY-667A2
Memory TypeDDR2 SDRAM
Memory Size2GB
Speed667MT/s
Package / Case240-DIMM
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT18HTF25672PY-667A2
Related LinksMT18HTF256, MT18HTF25672PY-667A2 Datasheet, Micron Technology Distributor
MT18HTF25672PY-667A2 Details Description
Related parts for MT18HTF25672PY-667A2
RES MO 1W 5.1 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 18POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN QSFP CAGE W/HEATSINK R/A datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 0.16W 2512 datasheet.pdf
ID MARKER PLATE 3/4" X 1-3/4" datasheet.pdf
CONN HDR 26 PIN DUAL ROW datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917 datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf