JAE Electronics MX23A18SF3
MX23A18SF3 picture photo
Mfg. Part Number
MX23A18SF3
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Housings
Brief Description
CONN SOCKET HOUSING 18POS
Datasheet Download
MX23A18SF3.pdf
Availability of MX23A18SF3
QUANTITY
MX23A18SF3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MX23A18SF3
Internal Part NumberEIS-MX23A18SF3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Housings
SeriesMX23A
Packaging-
Connector Type-
Contact Type-
Number of Positions-
Pitch-
Number of Rows-
Row Spacing-
Mounting Type-
Contact Termination-
Fastening Type-
Color-
Features-
Note-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MX23A18SF3
Related LinksMX23A, MX23A18SF3 Datasheet, JAE Electronics Distributor
MX23A18SF3 Details Description
Related parts for MX23A18SF3
CONN RECEPT 30POS .5MM SMD W/FIT datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1500PF 20% 440VAC RAD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
2M THICK DNET CABLE 1M 1F CONN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 53.6K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP 1000 UF 20% 63 V datasheet.pdf