Tripp Lite N001-100-GY
N001-100-GY picture photo
Mfg. Part Number
N001-100-GY
Brief Description
CABLE PATCH CAT5E GRAY 100'
Datasheet Download
N001-100-GY.pdf
Availability of N001-100-GY
QUANTITY
N001-100-GY Order Process
Ship out your order
Specifications of N001-100-GY
Internal Part NumberEIS-N001-100-GY
Standard Package1
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)N001-100-GY
Related LinksN001-, N001-100-GY Datasheet, Tripp Lite Distributor
N001-100-GY Details Description
Related parts for N001-100-GY
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7POS 3.5MM PCB datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 50V AXIAL datasheet.pdf
LCD DISPLAY TFT 2.4" 240X320 WHT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS PIN datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 315NH N48 datasheet.pdf
IC FPGA 350 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP datasheet.pdf