Omron Automation & Safety NAV-3-61520
NAV-3-61520 picture photo
Mfg. Part Number
NAV-3-61520
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
NAVITAR LENS ATTCHMENT 1.0X
Datasheet Download
NAV-3-61520.pdf
Availability of NAV-3-61520
QUANTITY
NAV-3-61520 Order Process
Ship out your order
Specifications of NAV-3-61520
Internal Part NumberEIS-NAV-3-61520
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)NAV-3-61520
Related LinksNAV-3, NAV-3-61520 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
NAV-3-61520 Details Description
Related parts for NAV-3-61520
FIXED IND 47UH 1.77A 160 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 196 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 48POS .156 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
VARISTOR 212V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 630V JB 1812 datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf