Orion Fans OD8025-12HS
OD8025-12HS picture photo
Mfg. Part Number
OD8025-12HS
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Datasheet Download
OD8025-12HS.pdf
Availability of OD8025-12HS
QUANTITY
OD8025-12HS Order Process
Ship out your order
Specifications of OD8025-12HS
Internal Part NumberEIS-OD8025-12HS
FamilyDC Fans
SeriesOD8025
Voltage - Rated12VDC
Size / DimensionSquare - 80mm L x 80mm H x 25mm W