FFF OQ05A05100J0G
OQ05A05100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ05A05100J0G
Brief Description
750 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ05A05100J0G.pdf
Availability of OQ05A05100J0G
QUANTITY
OQ05A05100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ05A05100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ05A05100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ05A05100J0G
Related LinksOQ05A0, OQ05A05100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ05A05100J0G Details Description
Related parts for OQ05A05100J0G
IC REG CTRLR BST PWM 8-DIP datasheet.pdf
STRAIN RELIEF FOR SMA/ST CONN datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK/NAT 8.66"LX6.5"W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V datasheet.pdf
PCB HEADER HOUSING datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 18A DPAK datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 20.9VC P600 datasheet.pdf
RES 25 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOTTED 3/16" 11.8" datasheet.pdf