FFF OQ10010100J0G
OQ10010100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10010100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET CLOSE RA
Datasheet Download
OQ10010100J0G.pdf
Availability of OQ10010100J0G
QUANTITY
OQ10010100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10010100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10010100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10010100J0G
Related LinksOQ1001, OQ10010100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10010100J0G Details Description
Related parts for OQ10010100J0G
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
TRANSISTOR RF NPN 40V 50MA TO-92 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 166MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES SMD 9.31 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
BUSS MED. VOLTAGE FUSE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf