FFF OQ10A08100J0G
OQ10A08100J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ10A08100J0G
Brief Description
750 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
OQ10A08100J0G.pdf
Availability of OQ10A08100J0G
QUANTITY
OQ10A08100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ10A08100J0G
Internal Part NumberEIS-OQ10A08100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ10A08100J0G
Related LinksOQ10A0, OQ10A08100J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ10A08100J0G Details Description
Related parts for OQ10A08100J0G
CONN RING MULTI-STUD 16-14 AWG datasheet.pdf
IC MDAC 12BIT DUAL SER 16-SOIC datasheet.pdf
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 550MW SOD323F datasheet.pdf
CAP CER 68PF 200V NP0 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 76MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
RES 6.81M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN LINE DRAIN CRIMP 1POS datasheet.pdf