FFF OQ22128103J0G
OQ22128103J0G picture photo
Mfg. Part Number
OQ22128103J0G
Brief Description
350 TB SOCKET RA W/LATCH
Datasheet Download
OQ22128103J0G.pdf
Availability of OQ22128103J0G
QUANTITY
OQ22128103J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of OQ22128103J0G
Internal Part NumberEIS-OQ22128103J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)OQ22128103J0G
Related LinksOQ2212, OQ22128103J0G Datasheet, FFF Distributor
OQ22128103J0G Details Description
Related parts for OQ22128103J0G
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 69MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 16B 28SDIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
CORD PATCH MINI CLIP 24" RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 32pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES SMD 110K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf
MICRO 21C P 48" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
20 WAY AMPMODU 2MM PIN HDR, VERT datasheet.pdf