ON Semiconductor P6SMB30SAT3G
P6SMB30SAT3G picture photo
Mfg. Part Number
P6SMB30SAT3G
Brief Description
TVS DIODE 600W 30V SMB
Datasheet Download
P6SMB30SAT3G.pdf
Availability of P6SMB30SAT3G
QUANTITY
P6SMB30SAT3G Order Process
Ship out your order
Specifications of P6SMB30SAT3G
Internal Part NumberEIS-P6SMB30SAT3G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Category Circuit Protection
FamilyTVS - Diodes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)P6SMB30SAT3G
Related LinksP6SMB3, P6SMB30SAT3G Datasheet, ON Semiconductor Distributor
P6SMB30SAT3G Details Description
Related parts for P6SMB30SAT3G
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC datasheet.pdf
RES 7.5 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 229 TYPE D 29POS datasheet.pdf
CABLE 18COND 14AWG SLATE 500' datasheet.pdf
CABLE 4COND 4AWG BLACK 100' datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 86MM datasheet.pdf
PCMCIA ASSY 3.3V datasheet.pdf
REFLECTIVE VINYL VARIOUS NUMBER datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
508 TB SOC VER W/LATCH datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf