Panduit PMDR-10-19
PMDR-10-19 picture photo
Mfg. Part Number
PMDR-10-19
Manufacturer
Product Category
Markers
Brief Description
PRE-PRINTED MARKER TAPE REFILLS
Datasheet Download
PMDR-10-19.pdf
Availability of PMDR-10-19
QUANTITY
PMDR-10-19 Order Process
Ship out your order
Specifications of PMDR-10-19
Internal Part NumberEIS-PMDR-10-19
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyMarkers
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMDR-10-19
Related LinksPMDR-, PMDR-10-19 Datasheet, Panduit Distributor
PMDR-10-19 Details Description
Related parts for PMDR-10-19
CAP THIN FILM 0.3PF 16V 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 2MM 12POS SINGLE datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV DARLINGTON 4-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 8SMD datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 6COL NK datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1A 1000V datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V datasheet.pdf