Amphenol Industrial PTS06CGPSA14-15S-025
PTS06CGPSA14-15S-025 picture photo
Mfg. Part Number
PTS06CGPSA14-15S-025
Brief Description
PTSE 15C 1#16,14#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PTS06CGPSA14-15S-025.pdf
Availability of PTS06CGPSA14-15S-025
QUANTITY
PTS06CGPSA14-15S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PTS06CGPSA14-15S-025
Internal Part NumberEIS-PTS06CGPSA14-15S-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTS06CGPSA14-15S-025
Related LinksPTS06CGPSA, PTS06CGPSA14-15S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTS06CGPSA14-15S-025 Details Description
Related parts for PTS06CGPSA14-15S-025
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1' 0.50MM 22POS datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 92MM datasheet.pdf
GASKET datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1304 WHITE datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 0.17A 2W THT datasheet.pdf