Bulgin PXM7010/10S/CR/0911/SN
PXM7010/10S/CR/0911/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/10S/CR/0911/SN
Brief Description
CONN PLUG FLEX 10POS FOR SKTS
Datasheet Download
PXM7010/10S/CR/0911/SN.pdf
Availability of PXM7010/10S/CR/0911/SN
QUANTITY
PXM7010/10S/CR/0911/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/10S/CR/0911/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7010/10S/CR/0911/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/10S/CR/0911/SN
Related LinksPXM7010/10S, PXM7010/10S/CR/0911/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/10S/CR/0911/SN Details Description
Related parts for PXM7010/10S/CR/0911/SN
IC VREF SHUNT 4.096V SOT23 datasheet.pdf
MCP9,5BU-GEH2P,GRAU datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 30V 5A/4.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES 110 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 180A 80VDC datasheet.pdf
MIN D MA 37 P CRIMP CONNECTOR WI datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES 2 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf