Hirose Electric Co Ltd QR/P18-12UNIT(63)
QR/P18-12UNIT(63) picture photo
Mfg. Part Number
QR/P18-12UNIT(63)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
QR/P18-12UNIT(63).pdf
Availability of QR/P18-12UNIT(63)
QUANTITY
QR/P18-12UNIT(63) Order Process
Ship out your order
Specifications of QR/P18-12UNIT(63)
Internal Part NumberEIS-QR/P18-12UNIT(63)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR/P18-12UNIT(63)
Related LinksQR/P18-1, QR/P18-12UNIT(63) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
QR/P18-12UNIT(63) Details Description
Related parts for QR/P18-12UNIT(63)
IC NVSRAM 64KBIT 200NS 28DIP datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 5W 5% CERAMIC VERT datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 3.15"W datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.54 OHM 1% 30W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 254 TYPE D 28POS datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf