TE Connectivity Raychem Cable Protection RMW-10/3-1200/U-0
RMW-10/3-1200/U-0 picture photo
Mfg. Part Number
RMW-10/3-1200/U-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
RMW-10/3-1200/U-0
Datasheet Download
RMW-10/3-1200/U-0.pdf
Availability of RMW-10/3-1200/U-0
QUANTITY
RMW-10/3-1200/U-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of RMW-10/3-1200/U-0
Internal Part NumberEIS-RMW-10/3-1200/U-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RMW-10/3-1200/U-0
RMW-10/3-1200/U-0 Details Description
Related parts for RMW-10/3-1200/U-0
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 330PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 25.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN FFC/FPC RCPT HSG 16POS 2.54 datasheet.pdf