Elna America RV2-35V220MU-R
RV2-35V220MU-R picture photo
Mfg. Part Number
RV2-35V220MU-R
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CAP 22UF 35V SMD
Datasheet Download
RV2-35V220MU-R.pdf
Availability of RV2-35V220MU-R
QUANTITY
RV2-35V220MU-R Order Process
Ship out your order
Specifications of RV2-35V220MU-R
Internal Part NumberEIS-RV2-35V220MU-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RV2-35V220MU-R
Related LinksRV2-35V, RV2-35V220MU-R Datasheet, Elna America Distributor
RV2-35V220MU-R Details Description
Related parts for RV2-35V220MU-R
IC 3V PROM SER 10K 8-SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A SMB datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V 10% BP 1812 datasheet.pdf