Winchester Electronics SBC1505A(U)
SBC1505A(U) picture photo
Mfg. Part Number
SBC1505A(U)
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
BNC BROADCAST GRADE BELD 1505A
Datasheet Download
SBC1505A(U).pdf
Availability of SBC1505A(U)
QUANTITY
SBC1505A(U) Order Process
Ship out your order
Specifications of SBC1505A(U)
Internal Part NumberEIS-SBC1505A(U)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SBC1505A(U)
Related LinksSBC15, SBC1505A(U) Datasheet, Winchester Electronics Distributor
SBC1505A(U) Details Description
Related parts for SBC1505A(U)
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 45POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
DIE SET SHIELD CRIMP HVP800 90DE datasheet.pdf
CONN DIN RCPT datasheet.pdf
CONN FFC/FPC RCPT HSG datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SRT datasheet.pdf