Murata Electronics North America SFECA10.7MA5-TC
SFECA10.7MA5-TC picture photo
Mfg. Part Number
SFECA10.7MA5-TC
Datasheet Download
SFECA10.7MA5-TC.pdf
Availability of SFECA10.7MA5-TC
QUANTITY
SFECA10.7MA5-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of SFECA10.7MA5-TC
Internal Part NumberEIS-SFECA10.7MA5-TC
Delivery TimeIn stock, ship SFECA10.7MA5-TC today.
SeriesSFECA10.7
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSFECA10.7MA5-TC
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SFECA10.7MA5-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSFECA10, SFECA10.7MA5-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SFECA10.7MA5-TC Details Description
Related parts for SFECA10.7MA5-TC
TVS DIODE 171VWM 287.7VC SMD datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLSH 12K 28SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 160PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC CTLR MAC/PHY NON-PCI 48-LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
DIODE ZENER 200V 1.25W DO204AL datasheet.pdf
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf