Bel Fuse Inc. SQM48T20010-PAB0
SQM48T20010-PAB0 picture photo
Mfg. Part Number
SQM48T20010-PAB0
Manufacturer
Product Category
DC DC Converters
Brief Description
DC/DC EIGHTH BRICK
Datasheet Download
SQM48T20010-PAB0.pdf
Availability of SQM48T20010-PAB0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
SQM48T20010-PAB0 Order Process
Ship out your order
Specifications of SQM48T20010-PAB0
Internal Part NumberEIS-SQM48T20010-PAB0
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Power Supplies - Board Mount
FamilyDC DC Converters
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)SQM48T20010-PAB0
Related LinksSQM48T20, SQM48T20010-PAB0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
SQM48T20010-PAB0 Details Description
Related parts for SQM48T20010-PAB0
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 7A STRAP datasheet.pdf
RES 12 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 1550MHZ 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 150MW 0603 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V CH 0603 datasheet.pdf
CABLE 3POS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 1A DO204AL datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 5% 2000VDC AXIA datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf