TE Connectivity Raychem Cable Protection T1K-178095-10-9
T1K-178095-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
T1K-178095-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL IDENTIFICATION TAPE
Datasheet Download
T1K-178095-10-9.pdf
Availability of T1K-178095-10-9
QUANTITY
T1K-178095-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of T1K-178095-10-9
Internal Part NumberEIS-T1K-178095-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesT1K
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)
MaterialPolyimide
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)T1K-178095-10-9
T1K-178095-10-9 Details Description
Related parts for T1K-178095-10-9
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS .100 RT/A SMD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RES 15 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
LED XLAMP XB-D RED ORANGE datasheet.pdf
RES 1K OHM 0.3W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
PLATE STRIP GUIDE datasheet.pdf
CAP FILM 0.0091 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf