Amphenol Pcd TJS322701
TJS322701 picture photo
Mfg. Part Number
TJS322701
Manufacturer
Product Category
Terminal Junction Systems
Brief Description
DUAL WIRE SPLICE, SIZE 22, WC
Datasheet Download
TJS322701.pdf
Availability of TJS322701
QUANTITY
TJS322701 Order Process
Ship out your order
Specifications of TJS322701
Internal Part NumberEIS-TJS322701
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Junction Systems
SeriesTJS
TypeWire Splice
Contact Size22
Module Capacity4
Size / Dimension1.552" L (39.42mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TJS322701
Related LinksTJS3, TJS322701 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
TJS322701 Details Description
Related parts for TJS322701
Connector Quick Connect Receptacle 10-14 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CABLE CAT5 SFTP PATCH RED .5M datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM SOT23-6 datasheet.pdf
SHIELD TERMINATOR datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 30POS 1MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 137MA 27 OHM TH datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 13POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 402K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf