Taiyo Yuden TLF24HBH1830R8K1
TLF24HBH1830R8K1 picture photo
Mfg. Part Number
TLF24HBH1830R8K1
Brief Description
COMMON MODE CHOKE COIL 18MH BOX
Datasheet Download
TLF24HBH1830R8K1.pdf
Availability of TLF24HBH1830R8K1
QUANTITY
TLF24HBH1830R8K1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TLF24HBH1830R8K1
Internal Part NumberEIS-TLF24HBH1830R8K1
Number of Lines2
Inductance18mH
Current800mA
DC Resistance (DCR)550 mOhm Max
Impedance-
Operating Temperature-25°C ~ 105°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension25mm x 25mm
Height (Max)21mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TLF24HBH1830R8K1
Related LinksTLF24HBH, TLF24HBH1830R8K1 Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
TLF24HBH1830R8K1 Details Description
Related parts for TLF24HBH1830R8K1
IC MOSFET DRIVER DUAL HS 8DIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V datasheet.pdf
RES SMD 910 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 5.23K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN HEADER 17POS .156 R/A GOLD datasheet.pdf
RES 55.88K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 78 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
508 TB SPRING CLAMP 180D datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf