TE Connectivity AMP Connectors TMS-101-RIBBON-4HT
TMS-101-RIBBON-4HT picture photo
Mfg. Part Number
TMS-101-RIBBON-4HT
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TMS-101-RIBBON-4HT
Datasheet Download
TMS-101-RIBBON-4HT.pdf
Availability of TMS-101-RIBBON-4HT
QUANTITY
TMS-101-RIBBON-4HT Order Process
Ship out your order
Specifications of TMS-101-RIBBON-4HT
Internal Part NumberEIS-TMS-101-RIBBON-4HT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TMS-101-RIBBON-4HT
Related LinksTMS-101-R, TMS-101-RIBBON-4HT Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
TMS-101-RIBBON-4HT Details Description
Related parts for TMS-101-RIBBON-4HT
CONN HEADER .100 DUAL STR 52POS datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 1A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 1.6K OHM DO-35 datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 1.5W DO214AC datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf