TE Connectivity Raychem Cable Protection TSK-318064-10-9
TSK-318064-10-9 picture photo
Mfg. Part Number
TSK-318064-10-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCTS
Datasheet Download
TSK-318064-10-9.pdf
Availability of TSK-318064-10-9
QUANTITY
TSK-318064-10-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSK-318064-10-9
Internal Part NumberEIS-TSK-318064-10-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesTSK
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.25" x 0.25" (31.8mm x 6.4mm)
MaterialPolyimide
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSK-318064-10-9
TSK-318064-10-9 Details Description
Related parts for TSK-318064-10-9
RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0404 datasheet.pdf
QUICKIE* II HEADER datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 150V 0605 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM datasheet.pdf
LENS FOR LUXEON REBEL datasheet.pdf
HOUSING LOWER DIN RAIL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD8280 datasheet.pdf
RES 2.87 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf