Epson TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
TSX-3225 32.0000MF10Z-W0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
Brief Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 12.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 32.0000MF10Z-W0.pdf
Availability of TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
QUANTITY
TSX-3225 32.0000MF10Z-W0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency32MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
Related LinksTSX-3225 32., TSX-3225 32.0000MF10Z-W0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 32.0000MF10Z-W0 Details Description
Related parts for TSX-3225 32.0000MF10Z-W0
CONN MOD JACK 6P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED 4-40 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
RES 93.1 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 25A 125W datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 132POS .050 SMD datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf