Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-15-18S-LC
TVP00DZ-15-18S-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-15-18S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-15-18S-LC.pdf
Availability of TVP00DZ-15-18S-LC
QUANTITY
TVP00DZ-15-18S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-15-18S-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-15-18S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-15-18S-LC
Related LinksTVP00DZ-, TVP00DZ-15-18S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-15-18S-LC Details Description
Related parts for TVP00DZ-15-18S-LC
FIXED IND 1.5UH 830MA 110 MOHM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
DOOR STEEL 34.75X19.33" BE/GY datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC TXRX BUS 16BIT 48-SSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:5 650MHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf