Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-25-187PA-P15AD
TVP00DZ-25-187PA-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-25-187PA-P15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-25-187PA-P15AD.pdf
Availability of TVP00DZ-25-187PA-P15AD
QUANTITY
TVP00DZ-25-187PA-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-25-187PA-P15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-25-187PA-P15AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-25-187PA-P15AD
TVP00DZ-25-187PA-P15AD Details Description
Related parts for TVP00DZ-25-187PA-P15AD
IC OPAMP INSTR 800KHZ 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 294K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3A 6.5-18VIN 5V datasheet.pdf
RES SMD 37.9K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 150 POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK R/A 11POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf