Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-21-35JE-LC
TVS07RF-21-35JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-21-35JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-21-35JE-LC.pdf
Availability of TVS07RF-21-35JE-LC
QUANTITY
TVS07RF-21-35JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-21-35JE-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-21-35JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-21-35JE-LC
Related LinksTVS07RF-2, TVS07RF-21-35JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-21-35JE-LC Details Description
Related parts for TVS07RF-21-35JE-LC
RES ARRAY 4 RES 150K OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 4A SOT23-3 datasheet.pdf
CORD COILED DUAL COND GND R/A 5' datasheet.pdf
IC RESET CIRCUIT 3.00V SOT143-4 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX FET 4BIT 16-SOIC datasheet.pdf
INSERTION BRIDGE 2POS BLACK datasheet.pdf
FIXED IND 125UH 1.2A 90 MOHM TH datasheet.pdf
RJ45 RA NO SHIELD WITH LED datasheet.pdf
METRAL RCT datasheet.pdf
CONN SKT 6POS 0.35MM SMD GOLD datasheet.pdf