Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-1.5V-1
TXS2SA-LT-1.5V-1 picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SA-LT-1.5V-1
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 1.5V
Datasheet Download
TXS2SA-LT-1.5V-1.pdf
Availability of TXS2SA-LT-1.5V-1
QUANTITY
TXS2SA-LT-1.5V-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SA-LT-1.5V-1
Internal Part NumberEIS-TXS2SA-LT-1.5V-1
How to Read Date Codes
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SA-LT-1.5V-1
Related LinksTXS2SA-L, TXS2SA-LT-1.5V-1 Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SA-LT-1.5V-1 Details Description
Related parts for TXS2SA-LT-1.5V-1
IC DVR HALF-BRIDGE 100V 1A 8LLP datasheet.pdf
RES .02 OHM 1% 5W AXIAL WW datasheet.pdf
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 WW datasheet.pdf
CAP MICA 18PF 2% 100V 0805 datasheet.pdf
IC CTRLR POWER QUAD 36-SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf