Murata Electronics North America TZB4Z100BA10R01
TZB4Z100BA10R01 picture photo
Mfg. Part Number
TZB4Z100BA10R01
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Datasheet Download
TZB4Z100BA10R01.pdf
Availability of TZB4Z100BA10R01
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TZB4Z100BA10R01 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZB4Z100BA10R01
Internal Part NumberEIS-TZB4Z100BA10R01
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TZB4Z100BA10R01 today.
SeriesTZB4Z100B
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZB4Z100BA10R01
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZB4Z10, TZB4Z100BA10R01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZB4Z100BA10R01 Details Description
Related parts for TZB4Z100BA10R01
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 6.8PF 25V 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 160K OHM 5% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC OSC XTAL PROG 6CLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 1000V 50A BR-L datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V datasheet.pdf
SWITCH datasheet.pdf
PWRBLADE VERT LF REC datasheet.pdf
JUMPER CBL ASSY 1HEADER 2LD 18" datasheet.pdf