Murata Electronics North America TZY2Z100A001R01
TZY2Z100A001R01 picture photo
Mfg. Part Number
TZY2Z100A001R01
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
TZY2Z100A001R01.pdf
Availability of TZY2Z100A001R01
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TZY2Z100A001R01 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZY2Z100A001R01
Internal Part NumberEIS-TZY2Z100A001R01
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TZY2Z100A001R01 today.
SeriesTZY2Z100A
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZY2Z100A001R01
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZY2Z10, TZY2Z100A001R01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZY2Z100A001R01 Details Description
Related parts for TZY2Z100A001R01
FIXED IND 390NH 450MA 450 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1KB EEPROM 8DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20V 10% AXIAL datasheet.pdf
IC TUNER MOPLL STAT 48-VQFN datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 57.6 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
ADAPTER PLATE CUB1 PANEL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf