FFF V522315100J0G
V522315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V522315100J0G
Brief Description
381 TB PLU PLU WF FIXED
Datasheet Download
V522315100J0G.pdf
Availability of V522315100J0G
QUANTITY
V522315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V522315100J0G
Internal Part NumberEIS-V522315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V522315100J0G
Related LinksV52231, V522315100J0G Datasheet, FFF Distributor
V522315100J0G Details Description
Related parts for V522315100J0G
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH datasheet.pdf
CAP CER 120PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V datasheet.pdf
PLASTIC PENDANT 4BTN ONE SPEED datasheet.pdf
FUSE CLIP CIRCUIT BRKR BOX 15A datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1.8A 230 MOHM datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf