Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKDS209/150
VS-VSKDS209/150 picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKDS209/150
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
MOD SCHOTTKY 150V 200A ADDAPAK
Datasheet Download
VS-VSKDS209/150.pdf
Availability of VS-VSKDS209/150
QUANTITY
VS-VSKDS209/150 Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKDS209/150
Internal Part NumberEIS-VS-VSKDS209/150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKDS209/150
Related LinksVS-VSKD, VS-VSKDS209/150 Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKDS209/150 Details Description
Related parts for VS-VSKDS209/150
KIT CAP CERAMIC X7R 0402 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312 datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS .1" T/H GLD datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.56 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CUT&POLISH UNITIZED BLOCK 5A FIN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 3.5A 4WLCSP datasheet.pdf
RES 437 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf