Vishay Semiconductor/Diodes Division VS-VSKE320-04PBF
VS-VSKE320-04PBF picture photo
Mfg. Part Number
VS-VSKE320-04PBF
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
MODULE DIODE 400V 320A MAGNAPAK
Datasheet Download
VS-VSKE320-04PBF.pdf
Availability of VS-VSKE320-04PBF
QUANTITY
VS-VSKE320-04PBF Order Process
Ship out your order
Specifications of VS-VSKE320-04PBF
Internal Part NumberEIS-VS-VSKE320-04PBF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VS-VSKE320-04PBF
Related LinksVS-VSKE3, VS-VSKE320-04PBF Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
VS-VSKE320-04PBF Details Description
Related parts for VS-VSKE320-04PBF
Connector Receptacle 88 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 2.31V SC70-4 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 220 OHM 10SIP datasheet.pdf
CAP CER 1PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
DIE W-DG STRATO-THERM 16-14 datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf