Virtium Technology Inc. VSFB25CC120G-150
VSFB25CC120G-150 picture photo
Mfg. Part Number
VSFB25CC120G-150
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 2.5" SATA 120GB PE MLC COM
Datasheet Download
VSFB25CC120G-150.pdf
Availability of VSFB25CC120G-150
QUANTITY
VSFB25CC120G-150 Order Process
Ship out your order
Specifications of VSFB25CC120G-150
Internal Part NumberEIS-VSFB25CC120G-150
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VSFB25CC120G-150
Related LinksVSFB25CC, VSFB25CC120G-150 Datasheet, Virtium Technology Inc. Distributor
VSFB25CC120G-150 Details Description
Related parts for VSFB25CC120G-150
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
MQS BU-GEH EDS,SW4P datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
VERT GANGED RF 6 POS LONG TAILS datasheet.pdf
LED XTE 460NM ROY BLUE 550MW SMD datasheet.pdf
FIXED IND 4.1NH 180MA 1.3 OHM datasheet.pdf