FFF VZ23305000J0G
VZ23305000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VZ23305000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET
Datasheet Download
VZ23305000J0G.pdf
Availability of VZ23305000J0G
QUANTITY
VZ23305000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VZ23305000J0G
Internal Part NumberEIS-VZ23305000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VZ23305000J0G
Related LinksVZ2330, VZ23305000J0G Datasheet, FFF Distributor
VZ23305000J0G Details Description
Related parts for VZ23305000J0G
RES SMD 3.3M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
IC FPGA 117 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 93.1KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC BUFFER CLK 9OUT 3.3V 16-SOIC datasheet.pdf
IC BUFFER TRIPLE 1STAGE 8XSON datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 7SKT SLD CUP datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.006 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 5% 22W 2512 datasheet.pdf