Xilinx XC4003E-4PQG100I
XC4003E-4PQG100I picture photo
Mfg. Part Number
XC4003E-4PQG100I
Datasheet Download
XC4003E-4PQG100I.pdf
Availability of XC4003E-4PQG100I
QUANTITY
XC4003E-4PQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC4003E-4PQG100I
Internal Part NumberEIS-XC4003E-4PQG100I
Delivery TimeIn stock, ship XC4003E-4PQG100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsFPGA XC4000E Family 3K Gates 238 Cells 0.35um Technology 5V 100-Pin PQFP EP
SeriesXC4003E-
Number of CLBs-
Package CodePQFP-100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC4003E-4PQG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC4003E-4PQG100I
Related LinksXC4003E-, XC4003E-4PQG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC4003E-4PQG100I Details Description
Related parts for XC4003E-4PQG100I
CONN PLUG PHONO 2COND RED HANDLE datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK RAIL MNT KRG BN datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRI-STATE 8DIP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 5.7V SNT-4A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 10POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS .100" SNGL R/A datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 1W DO213AB datasheet.pdf