Torex Semiconductor Ltd XC6108C24BGR-G
XC6108C24BGR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6108C24BGR-G
Brief Description
IC SUPERVISOR 2.4V 4-USP
Datasheet Download
XC6108C24BGR-G.pdf
Availability of XC6108C24BGR-G
QUANTITY
XC6108C24BGR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6108C24BGR-G
Internal Part NumberEIS-XC6108C24BGR-G
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6108C24BGR-G
Related LinksXC6108C, XC6108C24BGR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6108C24BGR-G Details Description
Related parts for XC6108C24BGR-G
CONN HOUSING 4POS .100 W/LATCH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
CABLE 3COND 24AWG GRY SHLD 1000' datasheet.pdf
GROUNDING BLOCK PLUG datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 100A AC datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 8SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
SL 5.08/18/180B 3.2 SN BK BX datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 60 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf