Torex Semiconductor Ltd XC6121F725ER-G
XC6121F725ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6121F725ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6121F725ER-G.pdf
Availability of XC6121F725ER-G
QUANTITY
XC6121F725ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6121F725ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6121F725ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout800 ms Typical
Voltage - Threshold2.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6121F725ER-G
Related LinksXC6121F, XC6121F725ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6121F725ER-G Details Description
Related parts for XC6121F725ER-G
TRANS PNP 45V 0.5A SOT23 datasheet.pdf
IDC CABLE - HKC16H/AE16M/HKC16H datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 60POS 1.27MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
HANDLE PISTOL 3.1" BLACK datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 1.8M OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CTV 41C 41#20 SKT RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN datasheet.pdf