Xilinx XC9572XL-TQ100BEN
XC9572XL-TQ100BEN picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-TQ100BEN
Datasheet Download
XC9572XL-TQ100BEN.pdf
Availability of XC9572XL-TQ100BEN
QUANTITY
XC9572XL-TQ100BEN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-TQ100BEN
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-TQ100BEN
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-TQ100BENXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-TQ100BEN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-TQ100BEN
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryHigh-performance CPLD
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type High-Performance CPLD
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-TQ100BEN Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-TQ100BEN Details Description
Related parts for XC9572XL-TQ100BEN
BATTERY ZINC 9V datasheet.pdf
RES SMD 64.9 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8EPSOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU I2C 8-SOIC datasheet.pdf
ENCODER REFL OPT 1CH 75LPI 5V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
D4N-2D32R datasheet.pdf
RES SMD 3.66K OHM 0.1% 1/5W 1506 datasheet.pdf